Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mateřská loď

Asgarská mateřská loď je vybavena štíty, zbraněmi, hyperpohonem & transportním zařízením. Jednu z nich má i Thor jako vlajkovou loď s názvem Biliskner. Ashgrardi ji používají k mnoha účelům - např. k cestování na chráněné planety, k bojům s goa'uldy. Pokud je loď v hyperprostoru, nefungují ji štíty ani zbraně. Loď je vybavena tlumícími štíty, které se v případě požáru aktivují.

Transportní zařízení

Transportní zařízení umožňuje transportovat člověka či věc z lodi na povrch planety a naopak. Jeho energetický výboj ale velice láká replikátory. Asgardi toto zařízení velmi využívají, i na odstranění goa'uldů z planety jako na Cimmerii.

Zařízení na dilataci času

Toto zařízení bylo vytvořeno Asgardy. Mělo za úkol zpomalit čas na planetě, kde se podařilo shromáždit veškeré replikátory pomocí robota Ries, který je vytvořil. Takto by Asgardi měli na vyřešení problému s replikátory daleko více času. Replikátorům se ale zařízení podařilo upravit a čas na planetě zrychlit. SG-1 však dala vše do pořádku, ale po nějaké době zařízení opět deaktivovali.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nadpis

(Jméno, 3. 3. 2010 14:11)

Nic moc