Jdi na obsah Jdi na menu
 


Biosenzor

Tento biosenzor hlídá a zobrazuje všechny životní funkce osoby, ke které je připojen. Výsledky jsou zobrazovány na plochém zařízení s modrým displejem. Tento biosenzor používala Anise při pokusu Armbands na členech teamu SG-1.

Detektor Za'tarců

Tento přístroj vyvinutý tok'ry slouží k odhalování goa'uldských obětí - za'tarcům, kterým byla pozměněna paměť. Tato osoba je pak velice nebezpečná. Může někoho zranit či zabít, záleží na tom, co oběti goa'uldi naprogramovali. Zařízení zjišťuje, zda oběť mluví pravdu či lže (a to i nevědomě). Zařízení použila Anise na základně SGC.

Holoprojektor

Pomocí tohoto projektoru lze promítat trojrozměrně dokonalý obraz. Ten je promítán ze spodní části, kterou tvoří malá polokoule.

Jed na symbionty

Tento nervový plyn dokáže účinně ničit goa'uldí symbionty. Hostitel zůstane nezraněný. Jed má dosah několika kilometrů. Jeho výroba je však velmi nákladná.

Krystaly

Právě pomocí těchto krystalů budují tok'rové své tunely. Krystal se vloží do boční stěny chodby a začne se buď budovat další chodba, místnost, nebo tunel začne zarůstat - ničit se.

Pilotovací zařízení

Tímto zařízením připevněným k hlavě se dá pilotovat loď třídy Tel'tak. Použil ho Jaskob, aby se vyhnul tobunským minám. Toto zařízení zobrazuje na malém displeji před okem situaci lodě.

Tunely

Tyto tunely si tok'rové budují na svých planetách pod zemí. Slouží jim jako úkryt před goa'uldy. Do tunelů se dostanete pomocí transportních kruhů. Tunely tok'rové staví pomocí krystalů. Mají velkou výdrž i při bombardování povrchu. Když je tok'erská základna napadena, tok'rové tunely jednoduše znič

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář